Budapesten Felnőtt szabadfogású válogatóversenyen,
Kecskeméten pedig a Kelet-Magyarország Régió Területi Diák I-II. Szabadfogású Bajnokságán küzdöttek a gyerekek.

Budapesten Hajduch Nándor 79 kg-ban 2. helyezést ért el 🥈, Tóth Patrik 70 kg-ban harmadik helyen végzett 🥉, Szpin Mihály (79 kg) és Tóth Dominik (70 kg) most nem került fel a dobogóra. A fiúk junior korosztályosként indultak ezen a versenyen, a cèl az volt, hogy minél több versenyen tudjanak részt venni és kipróbálhassák magukat felnőtt kategóriában is.
Kecskeméten Jankovszky Vencel (26 kg ) diák II-ben harmadik helyezést ért el 🥉, annak ellenére , hogy még csak most kezdi a versenyzést. Élete első országos bajnokságára bejutott ezzel a teljesítménnyel.
Hidasi Hunor (29 kg) diák I. (korengedménnyel) és diák II. korosztályban is nevezett a versenyre, összesen 5 mérkőzést vívott meg, de most nem sikerült dobogós helyezést elérnie, viszont a kitartó szorgalma és a szőnyegen tanúsított harcias hozzáállása hamarosan meghozza az eredményt.
Darvas Krisztián diák II-es versenyzőként engedéllyel diák I-es korcsoportban is elindult, ezzel vállalta , hogy 8 mérkőzésen lesz jelenése egy nap alatt. Mindkét korosztályában első helyezést ért el és megkapta a legjobb vidéki birkózó különdíját is🥇🏆🥇.
Bogyó Benedek diák I-ben harmadik lett, kemény mérkőzéseken állt helyt becsületesen és nagy eséllyel indul éremért az országos bajnokságon🥉.
“ Mozgalmas egy hétvége volt meg kell hagyni. Az alapozás után ez volt egyeseknek az első versenye és bizakodásra ad okot a teljesítményük. A felnőttek között harcolni nem egyszerű , de a fiúk szépen helytálltak ennek is köszönhető , hogy 2 éremmel is haza tudtak térni. Sajnos Misi és Domi szerencsétlen helyzetbe került , mindkettőjüket a saját csapattársa ejtette ki. A kisebbek is keményen harcoltak a legjobb eredmény érdekében és négyből hárman is bejutottak az országos bajnokságra. Kiemelendő Huni , aki nem állt most dobogón, de nagyszerűen birkózott, viszont fizikálisan erősödnie kell még, hogy ütőképes legyen a későbbiekben. Akik érmesek lettek hozták a kötelezőt , itt Krisztián az aki meglepett és egy korosztállyal feljebb is meg tudta nyerni a versenyt , ezzel kiérdemelte a legjobb vidéki birkózó különdíját. Büszke vagyok mindegyik tanítványomra, mert bátran harcoltak és ez manapság már nem olyan természetes jelenség.”